Готово, можно копировать.
СКЛАДУ НМТ — математика
Задания
i

Ви­но­град коштує 160 гри­вень за кіло­грам, а жу­рав­ли­на – 250 гри­вень за кіло­грам. На скільки відсотків ви­но­град де­шев­ший за жу­рав­ли­ну?

А) 35
Б) 56
В) 32
Г) 30
Д) 36